Reference

Důkazem dobře odvedené práce jsou desítky spokojených klientů.

Můžete se k nim připojit i Vy


Zlešická 6, Praha 11

Realizace tohoto projektu probíhala od začátku až do ukončení neuvěřitelně hladce a s velmi profesionálním přístupem. Od prvního dne, kdy jsem se šla na investiční příležitost podívat až do kolaudace bytu, uběhly pouhé čtyři měsíce. Profesionální a vlídný přístup lidí z LPP Investmentu, kteří dokázali za neuvěřitelně krátkou dobu vyřídit veškeré formality, ( přepis nemovitosti, zajistit právní servis, připravit daň z nemovitosti, nemovitost pronajmout a i nadále se o ní starat ... ) zrealizovat skvělou přestavbu, vkusně a prakticky byt zařídit a vybavit.

Nadšení a spokojenost předčili mé představy a očekávání. Skvělá zkušenost a velké díky celému týmu, který se na tomto projektu podílel a někteří z nich i nadále aktivně podílejí. Těším se na další spolupráci a všem přeji hodně štěstí jak v profesionálním tak i v osobním životě.

více informací

Sudoměřská 5, Praha 3

Další z referencí od společnosti Gourmet Export - Import s.r.o.

Byt zakoupený, zrekonstruovaný, vybavený a uvedený do provozu na Praze 3 - Žižkov.

Nemovitost je spravována formou krátkodobého pronajímání.

více informací

Bělocerkevská 14, Praha 10

Nákup nemovitosti v Bělocerkevské pod taktovkou spol. LPP Investment s.r.o. můžeme jenom doporučit. Spol. LPP poskytuje komplexní službu od výběru investičně vhodné nemovitosti, kompletního právního a daňového servisu spojeného s koupí nemovitosti, vhodnou rekonstrukci, vybavení a následný pronájem a správu. Vše na zcela profesionální úrovni. Jsme přesvědčeni, že žádná jiná společnost na trhu s nemovitostmi takovou kompletní službu nedokáže zajistit. Naše společnost na základě předchozích zkušeností využila služeb spol. LPP opakovaně a nadále počítáme s tím, že ji i využívat bude.

více informací